Wiosna na leżaku
Eko filc

Ostatnio dodane


Filcowa smycz do kluczy

Smycz do kluczy

SKU: HK-8

Organizer

Organizery

SKU: HNO-3

Breloki

Brelok chwost

SKU: HK-5

Smycz z filcowa

Smycz do kluczy

SKU: HS-1

Świąteczne gadżety reklamowe 2019
Filc eko

Zaufali nam


Producent filcowych gadżetów reklamowych z logo

Firma HOCA to jeden z największych producentów filcowych gadżetów reklamowych. Wykonane przez nas gadżety reklamowe, promują wiele firm w Polsce, Niemczech, Anglii, USA, Słowacji, Chorwacji oraz wielu innych krajach.

Produkcja gadżetów reklamowych to nasza pasja. Lata doświadczenia sprawiły, że doskonale wiemy, które produkty zaproponować do skutecznego osiągnięcia Twojego celu.

Twój sukces, to nasz sukces!

Będziemy bardzo dumni, mogąc przyczynić się do sukcesu Twojej firmy. Tej mniejszej, jak i tej o zasięgu międzynarodowym.

Nasze gadżety poza świetnym wyglądem są niezmiernie użyteczne, dlatego używane są codziennie przez tysiące osób na świecie, aktywnie promując firmę.

Dotychczas zaufało nam mnóstwo zadowolonych klientów. Także Twoja firma może poszerzyć to grono.

Według badań gadżety konferencyjne są niezwykle skuteczne w budowaniu wizerunku każdej firmy. Aż 86% ankietowanych osób twierdzi, że może podać nazwę firmy, od której otrzymało reklamowe gadżety.

Świetne opinie o naszych produktach motywują nas do jeszcze cięższej pracy i poszerzania oferty. Specjalizujemy się w produkcji gadżetów reklamowych. Także gadżetów na zamówienie, wg. pomysłu naszych klientów. Nasi kreatywni projektanci są w stanie przygotować wizualizacje dowolnego produktów wg. Twoich wskazówek.

Na naszej stronie można znaleźć bardzo szeroką ofertę produktów reklamowych, takich jak: torby konferencyjne, kosze prezentowe, torebki na wino, smycze, breloki, etui na okulary, teczki konferencyjne, podkładki pod kubek, bombki i wiele innych

Pracujemy z takimi materiałami jak: filc, sklejka, plexi, papier, karton, balsa, laminat, akryl i wiele innych

Z olbrzymią chęcią pomożemy Tobie dobrać odpowiednie gadżety reklamowe, które w 100% spełnią oczekiwania.


Nasze atuty

7 lat doświadczenia

Ceny producenta

Darmowa wizualizacja

Profesjonalne doradztwo

Szybka dostawa