Cięcie laserem


Firma HOCA posiada wiele maszyn, na których świadczy szeroki zakres usług. Jedną z nich jest cięcie i grawer laserem Co2. Cięcie i grawerowanie laserem Co2, to w chwili obecnej najpopularniejszy sposób obróbki materiałów, które znajdą zastosowanie w branży reklamowej jak i przemysłowej, oraz wielu innych.

Dzięki zastosowaniu profesjonalnej maszyny wysokiej jakości z laserem o dużej mocy, i dużym polu roboczym, wszytskie zlecenia wykonujemy szybko i precyzyjnie, ze 100 procentową powtarzalnością.

Nasz laser wycina i graweruje między innymi takie materiały jak: filc, pleksi, papier, papier ozdobny, drewno, sklejkę, balsę, gumę, skórę, tekstylia, tworzywa sztuczne, laminaty grawerskie i wiele innych.

Dodatkowo świadczymy usługi komplementarne: usuwanie przepalonych krawędzi po cięciu, malowanie sklejki na dowolny kolor, klejanie wg. wytycznych klienta

Mając na uwadze ciągły rozwój technologii cięcia i grawerowania laserowego, nieustannie powiększamy nasz park maszynowy aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Wszystkie przykładowe realizacje na naszej stronie wykonane są na naszych maszynach.