Haft komputerowy


Haft na koszulkach

Jest wiele sposobów na efektowene oznakowanie koszulek. Może to być druk bezpośredni, sitodruk, termotransfer i wiele innych. Jednak żadna z tych metod nie jest tak elegancka i trwała jak haft komputerowy. Koszulki są najczęściej ozdabianym rodzajem odzieży za pomocą haftu komputerowego. Doskonale sprawdzają się jako produkt, na którym można umieścić logo czy slogan firmy.

Inną zaletą haftu komputerowego jest możliwość znakowania niewielkich parti. Druk w tym przypadku jest nieopłacalny.

Koszulka po oznakowaniu staje się eleganckim i ekskluzywnym produktem. Osoba ubrana w tak oznakowany t-shirt podkreśla swój profesjonalizm i wywiera dobre wrażenie na rozmówcy. A jest to to, na czym nam bardzo zależy.

T-shirty firmowe z haftowanym logo to świetne narzędzie do budowania marki. Jako prezent firmowy, koszulka z wyhaftowanym logo, się dużą popularnością.

HOCA zaprojektuje lub przekształci Twoje logo w haft komputerowy i naniesie go na dowolną ilość koszulek.

Haft na ręcznikach

Ręczniki idealnie nadają się do personalizacji za pomocą haftu komputerowego. Można na nich umieścić logo hotelu, salonu SPA czy dowolny monogram. Tak oznakowane ręczniki z pewnością zapadną w pamięci osób, które będą ich używać. Jest to produkt praktyczny do codziennego użytku.

W ofercie firmy HOCA znajdziesz usługę haftu na powierzonych ręcznikach, a także możliwość dostarczenia gotowego oznakowanego i zapakowanego ręcznika.

Oferujemy zestawy haftowanych ręczników jako prezent ślubny, ręczniki do hoteli, salonów kosmetycznych czy SPA.

Haft na ubraniach

Usługowo haftujemy na dowolnych ubraniach. Haft komputerowy na bluzach, fartuszkach czy odzieży roboczej to coś w czym czujemy się bardzo dobrze.

Przekształcenie Twojego logo wykonuje nasz zespół, który posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu jak i obsłudze maszyn haftujących.

Haft na filcu

Jako producent gadżetów filcowych posiadamy duże doświadczenie w ozdabianiu go za pomocą haftu komputerowego. Haft komputerowy bardzo dobrze wygląda na filcu. Stosując nici hafciarskie renomowanego producenta gwarantujemy doskonałą jakość i precyzję wykonania każdego haftu.