Jak zamawiać gadżety reklamowe?


Daj nam znać czego potrzebujesz.

Pierwszy i jedyny krok, który musisz wykonać to wysłanie do nas zapytania. Podaj nazwę i kod produktu, którego wycena ma dotyczyć oraz ilość. Im więcej szczegółów tym dokładniejsza wycena.

Nie jesteś pewien czego potrzebujesz? Zadzwoń do nas, chętnie porozmawiamy osobiście. Przyjaźni i kompetentni doradcy pomogą Ci wybrać produkt najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.


Szybka wycena

Na tym etapie dokonujemy dokładnej kalkulacji kosztów. Przedstawimy Ci dokładną wycenę, która obejmie produkt, znakowanie, transport.

Przyznamy Ci także rabat, który zależy od wielkości zamówienia lub Twojej indywidualnej obniżki ceny.


Zatwierdzenie próby i wykonanie

Po wycenie wyślemy Ci wizualizację Twojego produktu, aby upewnić się, że wszystko wygląda dokładnie tak jak chcesz.

Po akceptacji, wszyscy nasi pracownicy dołożą wszelkich starań aby zlecenie było wykonane perfekcyjnie.

Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz obsłudze profesjonalnych urządzeń, oraz setki wykonanych zleceń sprawi, że efekt końcowy będzie dokładnie taki jak zamierzaliśmy.


Transport

W tym momencie przygotowujemy się do momentu, kiedy Twoje zamówienie opuści naszą firmę. Skompletujemy i spakujemy Twoje produkty, aby bezpiecznie dotarły do celu. Dostawa odbędzie się za pomocą naszego transportu lub z pomocą firmy kurierskiej do której mamy 100% zaufanie.

Po krótkiej podróży Twoje zamówienie dotrze pod wskazany adres.


Postępując według powyższych wskazówek, bezboleśnie przejdziesz przez proces zamawiania gadżetów reklamowych z logo, takich jak:

filcowa torba konferencyjna

filcowa torebka na wino

filcowa podkładka

filcowa torba na laptopa

breloki reklamowe

medale na zamówienie

filcowe torebki z haftem